This is how we dance

Produkty końcowe

Czwartym wspólnym zadaniem projektowym było stworzenie prezentacji pokazującej przykładowe tańce ludowe narodów partnerskich w wykonaniu uczniów szkół uczestniczących w projekcie. Liceo Scientifico Statale Enrico Fermi z Policoro we Włoszech, wykorzystując materiały nagrane przez szkoły partnerskie, przygotowało wspólny film, a także stronę internetową, prezentujące tańce ludowe z naszych krajów.  Do filmu dołączono również układ choreograficzny opracowany przez uczniów belgijskich i wykonany wspólnie przez wszystkich uczestników spotkania projektowego w Sint-Michiels w Belgii.

The joint end product was compiled by Liceo Scientifico Statale “Enrico Fermi”, Policoro, Italy. It consists of recordings of folk dances shown by students of each partner school. The dances were presented by the students of each school participating in the meeting in Sint-Michiels in Belgium. The recording is complemented by a choreographic arrangement prepared by Belgian students and performed jointly by all the participants of the meeting in Belgium.

PHOTOS